Компанія U-Drivers надає унікальні можливості своїм водіям

З нами надійно:

Більше 5 років досвіду

З нами безпечно:

32, 5 тис водіів працюють з U-Drivers

З нами вигідно:

щоденні/миттєві виплати

Особистий кабінет, персональний менеджер технічної підтримки, додатковий дохід з програмою «Приведи друга», можливість поєднувати роботу в службах Uber та Bolt, акції, програми лояльності та багато іншого корисного та цікавого

Інструкція як змінити партнера

 • 1. Зайдіть в додаток під своїм аккаунтом
  Зайдіть в додаток під своїм аккаунтом
 • 2. Оберіть розділ «Допомога»
  Оберіть розділ «Допомога»
 • 3. Наступний крок: «Проблеми з аккаунтом та додатком»
  Наступний крок: «Проблеми з аккаунтом та додатком»
 • 4. Далі оберіть: «Керуванні водіями та власниками автопарків»
  Далі оберіть: «Керуванні водіями та власниками автопарків»
 • 5. «Я хочу змінити партнера»
  «Я хочу змінити партнера»
 • 6. Вказати назву партнера та обрати місто, в якому ви плануєте працювати
  Вказати назву партнера та обрати місто, в якому ви плануєте працювати

Щоб влаштуватися в таксі через інтернет в Києві, залишайте заявку на нашому сайті, заповнивши відповідну форму. Необхідно лише ввести ім'я і номер телефону, вказати місто, де плануєте робити послуги на особистому автомобілі. Менеджер U-Drivers зв'яжеться з вами для обговорення нюансів співпраці, надасть список документів і інформації, яку необхідно відправити до партнера для затвердження. У разі позитивного рішення, ви дістаєте доступ до додатка для роботи в таксі.

Наступним етапом буде скачування і установка додатка на смартфон або планшет, за допомогою якого відбуватиметься набір замовлень, ведення статистики, побудова маршрутів і отримання інструкцій від менеджерів підтримки при нестандартних ситуаціях. Гаджет повинен працювати на операційних системах IOS і Android 5.5 і вище.

Фахівці U-Drivers швидко створять для вас аккаунт водія, внесуть необхідні дані — напротязі дня ви вже зможете виїжджати на зміну в місто.

Усі заявки приходитимуть на пристрій, в додатку можна залишати відгуки, ставити оцінки, настроювати графік. Робота таксистом в Києві через U-Drivers дозволить вибрати один з варіантів служби (Uber або Bolt) і знайти кращі умови співпраці.

Якщо вам не вдалося змінити партнера самостійно - залиште заявку через цю кнопку