Робота водієм таксі в Дніпро: онлайн реєстрація | U-drivers
Наш досвід
189
корпоративних клиентів
19 495
водіїв
4,5 млн
поїздок
5 років
успішного досвіду

Чому саме U-Drivers?

Переваги

 • Єдиний сервіс на всі служби
 • Зручний особистий кабінет
 • Щоденні, погодинні виплати
 • Швидка зручна реєстрація
 • Персональний консультант
 • Загальний дохід по всім службам

Твоя вигода

 • Це твій вибір! без реклами та навязування. Ти сам обираєш службу, в якій працювати, міксуєш, чергуєш, обираєш кращу на цьому тижні, залежно від акцій, міста, періоду роботи і т.д
 • Зручно керуєш своїми фінансами! Дохід по всім службам за одним посилання, детально описані всі види доходу: безготівка, готівка, акції, промо і т.д
 • Забираєш дохід у будь-який момент! Ти можеш вивести кошти на свою картку після кожної поїздки, в кінці кожного робочого дня. Обирай, як тобі зручно.
 • Збережи свій час та нерви! Ти лише надсилаєш документи. В один чат підтримки, один раз. Менеджер робить всю роботу по реєєстрації замість тебе.
 • Маєш відповіді та підтримку у всіх питаннях! Персональний консультант дає відповіді на питання по всім службам. Не треба шукати/зберігати телефони, чекати довго відповіді. Всі запитання по 1 посиланню. Всі відповіді від одного менеджера.
 • Ти заробляєш більше! Так як ти поєднуєш декілька застосунків, то обираєш найзручніші маршрути, найдорожчі поїздки, найкращих пасажирів. Заробляєш більше, працюєш- легше.
Чому саме U-Drivers?

Калькулятор Твого доходу

(*за тиждень)
Підробіток Активний Профі
Кількість робочих днів (годин) 10 год. (2 дні) 25 год. (4 дні) 50 год. (6 днів)
Кількість виконаних поїздок 20 + 50 - 100 100 +
Твій дохід 2 000 грн + 6 - 8 тис. грн 8 - 12 тис. грн
Обрати Обрати Обрати
* Середня по всім містам України

Як працювати з сервісом U-Drivers

Якщо у вас є власне авто, ви акуратно водите і хотіли б заробляти на цій навичці — вам підійде робота водієм в таксі . Ми пропонуємо вільний графік і гідний заробіток. При цьому офіційне працевлаштування в таксі не потрібно!

Реєстрація відбувається видалено, не треба їхати в офіс компанії або підписувати які-небудь договори. У вас буде особистий аккаунт водія в робочому застосуванні на телефоні, через який виконується пошук клієнтів в місті. Там будуть видні заявки, доступний навігатор, можна ставити оцінки пасажирам і отримувати рекомендації від операторів в різних ситуаціях.

Зробіть це своїм основним джерелом доходу або поєднуйте з основною роботою. Також можна брати пасажирів по дорозі на роботу або додому і компенсувати витрати на бензин.

З U - Drivers для вас доступна співпраця з кращими службами таксі (Uber, Bolt) в Україні на вигідних для вас умовах.

Як зареєструватися в таксі у місті Дніпро

Подайте заявку.

Подайте заявку.

Заповніть на нашому сайті в режимі онлайн коротку форму. Вкажіть там необхідні дані — ім'я, номер телефону, місто, де хотіли б працювати в таксі на особистому авто (вибираємо Дніпро).
Отримайте зворотний зв'язок від менеджера.

Отримайте зворотний зв'язок від менеджера.

Дочекайтесь телефонного дзвінка від співробітника компанії, який обговорить із вами всі деталі співпраці.
Пройдіть перевірку документів.

Пройдіть перевірку документів.

Надішліть нам особисті дані та фото документів для прийняття остаточного рішення (фотографія, посвідчення водія, техпаспорт, страховий поліс на автомобіль).
Дочекайтесь рішення від сервісу.

Дочекайтесь рішення від сервісу.

Якщо з документами не виникне проблем, для вас буде створено обліковий запис у робочому додатку. Усі необхідні дані туди занесуть працівники U-Drivers.
Встановіть програму.

Встановіть програму.

Для роботи в таксі вам необхідно завантажити робочу програму, через яку відбуватиметься набір замовлень. Необхідний смартфон або планшет на базі операційних систем IOS та Android 5.5 та вище.
Починайте роботу.

Починайте роботу.

Приймайте заявки від пасажирів та починайте обслуговування клієнтів.

В яку службу краще влаштуватися в таксі

 • При реєстрації необхідно надавати додатково 6 фотографій машини в різних ракурсах.
 • В (залежно від міста: Київ – 25%, Харків – 9%, Одеса – 25%, Запоріжжя – 9%, Дніпро – 25%, Вінниця – 9%, Львів – 25 %, Херсон – 25%, Маріуполь – 25%), в   — 15% – 25% (залежно від міста: Київ – 25%, Львів – 20%, Одеса – 18%, Запоріжжя – 18%, Харків – 18%, Вінниця – 15%, Дніпро – 18% ), але додатково стягується 2,5% за виведення коштів на картку.
 • У Uber відсутня радіус подачі замовлень. У Bolt він становить 1,5 та 7 кілометрів відповідно.

 

Виплати здійснюються щодня і без затримок, у чому вже встигли переконатися сотні клієнтів сервісу у різних містах України.

 

Якщо ви шукаєте вакансію таксиста, ми запрошуємо вас до співпраці з надійним сервісом та найкращими службами таксі в Україні!

Вимоги до авто

 • Мінімальний рік випуску - 1998 рік, 4-дверний, автомобіль з чистим салоном і хорошим зовнішнім станом, наявність справних ременів безпеки;
 • НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ: Лада/ВАЗ/ГАЗ в Києві, Львові, Одесі, Херсоні, Маріуполі та ГАЗ в Харкові, Вінниці, Дніпрі та Запоріжжі;
 • Comfort - опція для водіїв, які виконали для Києва, Дніпра, Вінниці як мінімум 150 поїздок та для Харкова, Львова, Одеси та Запоріжжя 100 поїздок на платформі, мають рейтинг 4.85 або вище та виконують поїздки на авто, що відповідає вимогам, мінімальний рік випуску 2008 р.