Про U-Drivers

Історія

Ідея створення компанії виникла в 2016 році. Під час бізнес навчання у Києві було завдання від тренера заробити гроші в столиці: без сторонньої допомоги, без спеціальних грошових внесків, за обмежений час. Таксі виявилося оптимальним способом виконати це завдання по всім критеріям. Після успішного проходження навчання- з’явився новий бізнес😊 – Партнерство з міжнародною компанією Uber, яка на той час була представлена вже в 56 країнах світу і в червні 2016-го року почала активно розвиватися в Україні.

18 серпня 2017 День народження нашої компанії. Активовано перший парк в місті Київ. До Нового року підключена до роботи перша тисяча водіїв. Станом на кінець 2018-го U-Drivers працює вже в 7 найбільших містах України

Березень 2019 Компанія U-Drivers партнер №1 в Україні по кількості унікальних працюючих водіїв. Парк 18,3 тис водіїв. Лютий 2020: Відкриття нового напрямку- робота з корпоративним сегментом.

Травень 2021: Компанія U-Drivers стає першим сервісом в Україні який об'єднує топові агрегатори таксі Uber та Bolt. Эксклюзивно надає внепланові виплати, забезпечує технічну підтримку та консультування водіїв. Парк 29 тис водіїв. 158 корпоративних клієнтів. Листопад 2021: 32,5 тис водіїв довіряють U-Drivers. 224 корпоративні клієнти користуються послугами U-Drivers.

Місія U-Drivers

Надати водіям максимально зручний сервіс технічної, фінансової, консультативної підтримки найкращих служб таксі України.

Візія U-Drivers

Єдиний сервіс ТОПових служб таксі (№ 1 в Україні!!), який забезпечує водіїв професійною технічною, фінансовою, інформаційною підтримкою. Надає вибір серед найкращих служб.

Цінності

Взаємодія

Взаємодія

Проактивність

Проактивність

Постійне навчання та розвиток

Постійне навчання та розвиток

Відповідальність

Відповідальність

Відео про U-drivers

Команда U-drivers