Як працювати в таксі через програму

Заробіток на пасажирських перевезеннях у таксі приваблює водіїв своєю доступністю, можливістю контролювати доходи та час зайнятості. Надавати подібні послуги можна двома способами — приватне візництво або робота через перевіреного партнера. Перший варіант приховує у собі безліч ризиків та складнощів, вимагає обов'язкового оформлення як ПП або ФОП. Працювати через надійного партнера набагато простіше, оскільки прийом замовлень проводиться через програми для роботи в таксі. Водієві не потрібно шукати пасажирів у місті самостійно, він забезпечений заявками практично цілодобово. Розглянемо, як працює програма для таксі на смартфоні чи планшеті.

Огляд служб таксі для роботи через мобільний додаток

Основними сервісами в Україні, що надають можливість приймати онлайн-заявки на перевезення пасажирів, є Uber і Bolt. Вони охоплюють практично всі великі міста країни, надають таксистам максимум можливостей та бонусів, дозволяють отримувати у таксі високий та стабільний дохід. Зареєструватися в них можна через нашу компанію U-Drivers буквально за лічені години. Для цього потрібно подати заявку на офіційному сайті, дочекатися дзвінка менеджера, який надасть список документів та інформації для відправки до Uber або Bolt. За умови схвального рішення про працевлаштування вже після короткого інструктажу можна виходити на маршрут і заробляти гроші.

Принцип роботи онлайн-додатків

Програми для роботи в таксі пов'язані з сервісами навігації GPS, вони пропонують замовлення в порядку черги відповідно до рейтингу водія, його місцезнаходження щодо пасажира, кількості необхідних місць в машині тощо. Оплата здійснюється на картку, зароблені гроші таксисту виплачуються щодня у певний час. Якщо таксист порушує правила роботи сервісу, знижується його рейтинг, що негативно впливає на кількість замовлень. Онлайн-додаток для водіїв таксі має безліч функцій: фінансова звітність, можливість залишити відгук на конкретного пасажира, є служба підтримки, за допомогою якої можна дізнатися, як поводитися в нестандартних ситуаціях.

Як зареєструватися водієві у додатку

Процедура реєстрації в програмах таксі проста й складається з наступних пунктів:

 • Необхідно виконати авторизацію в системі, для чого вказати логін, пароль та інші дані на запит. Партнер часто сам реєструє водія, після чого йому залишається лише увійти в особистий кабінет, де вже є всі дані.
 • Далі потрібно завантажити програму з Google Play (для Android), App Store (для iOS) або за посиланням, яке надасть служба таксі після схвалення вашої кандидатури.
 • У розділах «Автомобіль» та «Навігатор» обрати відповідні пункти.
 • Після натискання клавіші «Вийти на лінію», програма попросить водія зробити селфі для підтвердження особи. Цю процедуру необхідно буде проходити щоразу при виході на маршрут.
 • А далі ви вже можете приймати замовлення на перевезення пасажирів у місті.

При підключенні через U-Drivers, фахівці партнера допоможуть з процедурою реєстрації, внесуть усі необхідні дані у додаток, після чого водій зможе практично одразу виходити на маршрут та заробляти.

Як працювати у програмі таксі

Після виконання попередніх налаштувань додатка почнуть надходити заявки. Після отримання замовлення на смартфоні з'являється екран із заявкою, яку необхідно прийняти або відхилити. Щоб взяти пасажирів, потрібно просто натиснути на екран. Подальша робота здійснюється так:

 • На екрані в навігаторі з'явиться картка з точкою, де потрібно забрати пасажирів.
 • Прямуйте до місця посадки, проведіть пальцем по екрану вгору і підтвердьте, що автомобіль подано. Після цього пасажир вже знатиме, що ви знаходитесь на місці.
 • Після посадки зверніться до людини на ім'я, вказане в додатку, щоб переконатися, що саме цей клієнт викликав машину.
 • Проведіть по екрану та натисніть клавішу «Почати поїздку», після чого перед вами з'явиться карта з кінцевим пунктом призначення. Ви можете перемикатися між навігатором та програмою в будь-який час.
 • Після прибуття на точку, проведіть по клавіші «Закінчити поїздку», поставте відгук та оцінку пасажиру, можна також залишити коментар до замовлення.
 • Якщо клієнт не з'явився на місці при подачі машини, перегляньте його контакти та спробуйте зв'язатися з ним. Якщо він не відповідає протягом 5 хвилин (для Uber) або 7 хвилин (для Bolt), натисніть клавішу "Скасувати поїздку" із зазначенням причини.
 • Після закінчення роботи обов'язково вийдіть з лінії.

Тепер ви знаєте, як таксувати через програму. Принцип роботи програми для «Убер» та «Болт» практично аналогічний, різниця може полягати лише в незначних деталях. Не забувайте перевіряти програму на наявність оновлень, щоб користуватися всіма її функціями в повному обсязі.


Admin