Що потрібно для роботи в таксі на своїй машині

Почати працювати в таксі на своєму авто мріють багато любителів водіння, оскільки подібна зайнятість дозволяє тривалий час перебувати за кермом, дає можливість постійно спілкуватися з людьми, завжди мати гроші. Але перш ніж почати таксувати, необхідно зважити позитивні та негативні моменти, дізнатися про ризики та специфіку подібного виду діяльності. Також слід для себе вирішити, чи надаватимете ви послуги перевезень пасажирів постійно, чи це буде підробіток у вільні від основної роботи дні, у вихідні або на свята.

Чи варто працювати у таксі на своїй машині

Щоб розуміти, як працювати в таксі на своїй машині не в збиток собі, необхідно знати про всі особливості цього виду заробітку. Важливо розуміти, що існують як плюси, так і мінуси подібної діяльності, про які повинен знати кожен таксист-початківець.

Переваги роботи на власному автомобілі наступні:

 • Можна самостійно визначати графік залежно від зайнятості, запланованого доходу та самопочуття.
 • Використання різних стратегій заробітку. Можна возити пасажирів тільки містом у певний час або брати дальні замовлення за межі населеного пункту.
 • Дохід не обмежений зарплатою та ставками, можна надавати послуги, доки не заробите необхідну суму.
 • Можна поєднувати роботу в таксі з основним видом діяльності, що дуже зручно для підприємців та звичайних найманих працівників.

 

Є в подібній діяльності й мінуси, які обов'язково потрібно враховувати у прийнятті рішення:

 • Автомобіль та його вузли (гальмівна система, двигун, підвіска) будуть піддаватися посиленій експлуатації.
 • Стан салону погіршуватиметься, продажна вартість транспортного засобу знижуватиметься.
 • Необхідно постійно стежити за технічним станом, ремонтувати та обслуговувати машину необхідно буде набагато частіше, доведеться витрачатися на пальне та інші «витратники».
 • Заробітки можуть не завжди бути високими, оскільки вони залежать від сезону та інших факторів.

Якщо це вас не лякає, ви готові долати перелічені труднощами подібної діяльності, приєднуйтесь до мільйонної армії водіїв по всій Україні.

Як почати працювати в таксі на своєму авто

Необхідно бути власником відповідного транспортного засобу та мати водійський стаж не менше одного року. Для роботи в службах таксі не підходять такі типи машин:

 • Автомобілі, випущені понад 25–30 років. Клієнтів такий транспорт не приваблює, тому що він не дає потрібного рівня комфорту, вони вважають його небезпечним.
 • Тридверні хетчбеки. У таку машину буде складно сісти людям похилого віку або клієнтам з дітьми. Буде багато відмов та незадоволених пасажирів.
 • Невеликі авто на зразок Daewoo Matiz і подібного типу. Такий транспорт має дуже маленький салон, у якому пасажирам буде просто некомфортно.

 

Якщо ви та ваша машина відповідаєте певним вимогам, необхідно вибрати надійного партнера, який надаватиме можливість пристойного заробітку, постійні замовлення та цілодобову підтримку. Все це в Україні пропонує компанія U-Drivers, яка створює найкращі умови для водіїв на ринку пасажирських перевезень. Ми працюємо з 2016 року, маємо відмінну репутацію серед клієнтів та партнерів.

Тепер ви знаєте як почати таксувати на своєму авто. Перейдемо до можливостей та умов для водіїв.

Умови роботи в таксі на особистому авто

Через компанію U-Drivers ви можете влаштуватись у такі популярні міжнародні служби, як Uber та Bolt. Умови роботи в них приблизно однакові, водії отримують безліч можливостей обслуговування клієнтів, що дозволяє мати стабільний заробіток.

Що потрібно, щоб таксувати своєю машиною? Для цього подаємо заявку через сайт партнера, обговорюємо з менеджерами всі моменти співпраці та у разі схвального рішення розпочинаємо роботу. До авто висуваються цілком стандартні вимоги: чистий салон, справний технічний стан, українська реєстрація та рік випуску не пізніше 1998 року.

Робота здійснюється через мобільний додаток для смартфонів та планшетів, всі поїздки реєструються безпосередньо у програмі. Приймати заявки на обслуговування пасажирів можна у будь-який час у порядку черги.

Оплата винагороди здійснюється щодня й без затримок, для водіїв діють бонуси, комісія з «чайових» не стягується.

Служба підтримка оперативно вирішує питання, дає рекомендації та інструкції, як поводитися в нестандартних ситуаціях. При роботі в таксі через U-Drivers не потрібно мати статус ПП чи ФОП, всі податки та збори сплачує партнер. Починати обслуговувати клієнтів можна одразу після реєстрації, що дозволяє зробити швидкий старт у таксі на власному автомобілі.


Admin